חוויה רוחנית

לפני כמה ימים עברתי חוויה רוחנית מעמיקה ומשמעותית, היססתי מאוד אם לשתף את החוויה כי היא יחודית ובעלת אופי מיסטי. אנסה לשתף את עיקר השיעורים שקיבלתי ממנה בדרך שתהיה יותר מובנת ורציונלית.

באופן עקרוני חוויתי קשר מאוד עמוק עם אלוהים והתגלו בפני דברים שהכחשתי ונסיתי להעלים, בצורה מאוד ברורה וחדה.

היעקר של השיעור היה שאני ילד של אלוהים ושכחתי לגבי זה. ראיתי איך היחס שלי אל עצמי היה יכול להיות, אם הייתי מודע ויודע את האמת הזו, וזו הדרך בה ילד של אלוהים מאבד את עצמו ונהפך לבן אנוש ובמצבים יותר גרועים אף לביטוי ישיר של מחלה, או שד. במצב הזה של תודעה ראיתי שכולנו בעצם ילדים של אלוהים ואנו שכחנו זאת, ולכן אנו מתייחסים אחד לשני לעיתים בעוינות. האמת הזו איחדה אותנו, והשכחה של האמת הפרידה אותנו ובידדה לפינה.

אלוהים לא נסתר אלא שהוא לא נחווה בכלל במצב תודעתי נמוך. כאשר התודעה במחלה יש הפרדה בין אני ואלוהים, והוא נהפך לרעיון רחוק ומופשט.

במצב תודעתי גבוהה מאוד חווים את אלוהים ומבינים ששום דבר לא נסתר, אלוהים תמיד מולי ותמיד פה, וגם הוא לא נפרד ממני. אז היחס שלי אל עצמי משפיע ישירות על היחס שלי עם אלוהים. אני לא יכול להיות שלם כל עוד אני לא מכבד ומקבל את האלוהות ששוכנת סביבי ובתוכי.

הביטוי של היחס החולה שלי נראה בכך שהזנחתי את נקיון הבית והגינה, הסתכלתי והייתי בשוק שזה באמת הבית שלי וככה אני מקבל את הילד של אלוהים, בזלזול והזנחה.

התחלתי לנקות וראיתי מה קורה ואיך השלמות חוזרת אליי. פשוט מדהים כמה זה פשוט. לעשות שירות לעצמי.

אוהב אתכם וזקוק לכם מאוד,

שמח להיות פה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s