איך הגעתי לתוכנית

האמנתי ברעיון רומנטי ונאיבי של אהבה בה אני אמצא את האחת, והיא תשלים אותי ותציל אותי מהריקנות.

תחילה זה עבד כי בעצם אני ייצרתי את הריקנות ואז מילאתי אותה כשסוף סוף מצאתי מישהי. הריקנות חזרה אך זה לא עצר אותי מלהיות כפייתי בניסיון לגרום לזה לעבוד איכשהו. לא הבנתי שזה משחק שאני משחק עם עצמי ומעמיד פנים שהאושר שלי תלוי בה. אך כמו שאני מבין היום אושר אמיתי לא יכול להיות תלוי בשום אדם דבר מקום או מקרה.

בכל הזמן הזה לא הייתי קיים אלא כחלק ממנה. הייתי מוכן לעזוב הכל בשביל להיות איתה. וויתרתי על הערכים, הצרכים, והמטרות שלי בשביל להמשיך להתלות בה. כל היום חשבתי רק עליה ואיפה היא ומה היא עושה ועם מי ולמה.

הוצאתי אלפי שקלים עליה בתקווה שהיא תגמול לי על כל הנדיבות, אך במהרה גיליתי שלא ככה זה עובד. אפשרתי לה להמשיך לשתות והתעלמתי מהנזק שאני עושה לה בכך שאני מאפשר את זה. כמובן שגם שתיתי מה שהעצים את האי שפיות שלי ובכך עיוורתי את עצמי לבעיה.

היא החייתה את התקווה שלי עם דיבורים על עתיד ביחד לנצח נצחים וילדים והאמנתי. עשיתי קעקוע של השם שלה קרוב ללב.

היינו ביחד 3 וחצי שנים של דרמה סבל ובגידות. היא בגדה בי 3 או ארבע פעמים וזה רק ממה שאני יודע. אך הכפייתיות שבי סלחה לה רק בשביל לא לאבד את האיחזות בה. תמיד האמנתי שהיא יכולה להשתנות ושאני אשנה אותה בעזרת "האהבה".

הייתי נזקק והייתי חייב אותה לידי כל הזמן מה שגרם לדחייה מהצד שלה.

אחרי שהיא עשתה עמי חסד ועזבה עם המאהב האחרון הבנתי את החוסר אונים שלי מולה. האובססיה המשיכה עוד מספר חודשים לאחר מכן ובזכות התוכנית כמעט ודעכה. אלוהים יודע מה היה אם היא לא הייתה עוזבת עוד כמה זמן הסבל הנורא הזה של שניינו היה ממשיך.

התובנה שכל זה יכול לחזור על עצמו הביאה אותי לתוכנית!

כיום אני מכיר תודה נצחית לניסיון הרע הזה ולשינוי שהתוכנית עושה בי. מה שבעצם מראה לי שמשהו רע גם יכול להיות הדבר הכי טוב.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s